piątek, 31 sierpnia 2012

Sierpniowe nowości cd.

Kolejna partia biżuterii sierpniowej ;)Bransoletka z ekologicznych rzemieni, przekładka serduszko oraz zapięcie w kolorze starego złota.Zielone i czarne sznureczki oraz koraliki i sprężynki na jednym z nich. Zapięcia posrebrzane i regulowane.

Kremowe i żółte sznureczki woskowane w połączeniu ze srebrnymi rurkami i zielonym koralikiem tworzą delikatną bransoletkę nadającą się do letniego, ale też do jesiennego stroju.

Ta bransoletka spodobała się mojej przyjaciółce. Muzyczna, z nutkami i kluczem wiolinowym, na kolorowych rzemykach spodoba się nie tylko wielbicielom muzyki. Zawieszki posrebrzane, zapięcie też.

Słonik na szczęście. Był już na poprzednich zdjęciach ale dopiero tu go opiszę. Ciasno zaplecione trzy rzemyki skórzane, a na nich ta zawieszka. Zapięcie regulowane.


Skromna i samotna Wieża Eiffla na czarnym rzemyku z regulowanym, posrebrzanym zapięciem.


I na koniec kolczyki wykonane specjalnie dla przyjaciółki Izy :D fajnie prezentują się z bransoletką z perełek albo delikatnymi charmsami.

Jako że jeszcze trzy dni zostały do końca wolnego, myślę, że dodam tu coś jeszcze przed rozpoczęciem września. Tym razem oprócz bransoletek będą to wisiory z większymi zawieszkami. Serdecznie zapraszam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz