niedziela, 19 stycznia 2014

Postcrossing

 Witam,

Dzisiaj chciałabym na początku pokazać Wam bardzo fajną stronkę, a mianowicie Postcrossing, gdzie można wylosować adres osoby z innego kraju ( lub z Polski) i wysłać do niej kartkę pocztową, a w zamian otrzymujemy po jakimś czasie jedną lub dwie.
 Główną myślą tego portalu jest utrzymanie poczty światowej na obrotach, nie zapominanie o tradycyjnych metodach komunikacji ;) Okazuje się, że zbieranie znaczków czy pocztówek jest zainteresowaniem wielu osób, ale czy nie lepsze od "czystych" kartek są te z miłymi słowami od obcego w sumie człowieka?

Sama uczestniczę w tym, że tak powiem, projekcie od wakacji, co prawda wysłałam dopiero około 20 kartek, i dziwnym trafek prawie zawsze wylosowuwyję Niemcy albo Rosję, ale mimo to
 dostałam kartki z różnych państw, nawet z Filipin czy USA. Zapraszam wszystkich do wzięcia udziału, wysłaniu chociaż kilku kartek. Tak naprawdę jedyne koszty tej zabawy to znaczki (za granicę zwykły kosztuje 4,5zł, a priorytetowy 5zł) oraz koszt pocztówki.No i kartki pisze się w języku angielskim głównie, może być też inny język.

Jeżeli ktoś by miał ochotę wymienić się ze mną kartkami, zapraszam do prywatnych wiadomości, gwarantuję, że kartę wyślę. Następnym razem, a może jak jeszcze kilka kartek do mnie dotrze, pokażę Wam jakie cuda można dostać i ile miłych słów można przeczytać.


I jeszcze partia bransoletek, które trochę długo czekały na opublikowanie, bo ostatnio w ogóle nie mogę dojść do ładu z bloggerem.Ciągle nie chcą się ładować zdjęcia ani zapisywać posty, dodatki na panelach bocznych, ogólnie zamieszanie niesamowite.

Pozdrawiam,Pati


4 komentarze:

 1. Bardzo fajna wydaje się ta strona. Śliczne bransoletki ;)

  www.pasja-kladzii.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Powodzenia ! : )

  OdpowiedzUsuń
 3. Super te bransoletki - masz wielki talent!
  Ja też biorę udział w postrossing

  OdpowiedzUsuń